İtalya basının "dünyanın en güzel, en çok kazanan ve en çok arzu edilen transı" olarak duyurduğu Türk asıllı transseksüel, beraber olduğu ünlü isimleri açıklayabileceğini söyledi.

Pazarlama mezunu, 4 dil bilen ve 10 yıldır Milano’da yaşayan 30 yaşındaki Efe Bal’ın müşterileri arasında kariyer sahibi ve ünlü bir çok kişi yer alıyor.


Kişisel internet sitesini ayda 200 bin kişinin tıkladığını ve yaptığı işten iyi para kazandığını söyleyen Bal, Lombardia Bölgesi’nde yayın yapan kanallardan Antenna 3 ile gelecek yaza kadar bir anlaşma imzaladı. Buna göre; kanalda yayınlanan bir programa her hafta konuk yorumcu olarak katılacak.

DHA'nın haberine göre; Bal, programla ilgili Corriere Della Sera gazetesine bir söyleşi verdi. "Efe-Kocaların Anlatmadıkları-Bir Trans’ın İtirafları" adlı kitabı bu yıl piyasaya çıkan Efe Bal, "İsimlerini açıklayıp, bazı ünlü müşterilerimi titreteceğim" dedi.

İsimlerini açıklamayı düşündüğü kişilerin kendisine hakaret edip, küçük düşürebileceğini de ifade eden Bal, müşterileri arasında bulunan çok ünlü bir erkeğin cinsel ilişki sırasında jartiyer ve topuklu ayakkabılar giydiğini anlattı.

Bal, ayrıca Serie A’da oynayan homoseksüel bir futbolcunun da şapka, siyah güneş gözlükleri ve atkıyla kendisini gizleyerek Milano’daki evine gelip, kendisiyle ilişkiye girdiğini öne sürdü. (dha)

Efe'nin web siteleri : http://www.lapiudolce.com/  http://efetransex.com

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.