Ayakligazete.com'un haberine göre, kısa bir süre önce alkol tedavisi gören oyuncu Tolga Karel bulunduğu mekanda basın mensuplarına yaptığı el-kol hareketleri ve "Oyunuzu bana verin!" sözleriyle merak uyandırdı. Mekan çıkışında aldığı yüksek alkolle dikkatleri çeken ve garip davranışlarının nedeni anlaşılan Tolga Karel hakkında çıkan "Travesti arkadaşlarıyla bardan atıldı" haberlerine ise ateş püskürdü. "Herkes kimin ne olduğunu biliyor." diyerek konuşan Tolga Karel "Magazinci arkadaşlara daha fazla çalışmalarını öneriyorum. Dünya değişiyor, hayat değişiyor..." diyerek aldığı alkolün etkisiyle felsefi konularla durumu açıklamaya çalıştı.
 KESTİRECEĞİM AMA...
Tolga Karel "Mesela beni Jennifer Lopez ile sahilde ata bindi ya da Bill Clinton ile akşam yemeği yedi şeklinde yazsınlar. İşte asıl yaratıcılık budur. Ama yok travesti ile bardan atılmışım. Bunda yaratıcılık yok!" diyerek kendi çapında mesleki dersler verdi. "Estetik yaptıracağıma dair haberler de çıktı. Evet kestireceğim, ama ş..mi" diyen Tolga Karel'in alkol tedavisinin sonuç vermediği İstanbul gecelerinde tükettiği yüksek alkolle bir kez daha ortaya çıktı.
Aracına binerken "Şimdi travesti arkadaşlarımla buluşmaya gidiyorum. Ben de kadın olacağım!" diyerek espri yapan Tolga Karel, kendisi yüzünden sıkışan trafiğe umursamadan konuşmasını sürdürünce bir taksiciden "Taksi içerisindeki arkadaşımızın işi var kardeşim, devam edin..." uyarısı aldı. Taksiciye "S... işini" şeklinde küfür eden ve herkesden tepki toplayan Tolga Karel, kimseye aldırmadan bindiği arabasıyla olaylı gecesini noktaladı.

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.