Ellen DeGeneres Show'a konuk olan Madonna eşcinsel ergenlere uygulanan ve intiharlara neden olan fiziksel şiddet hakkında konuştu. "Kariyerimi eşcinsellere borçluyum." dedi.

Uydu bağlantısıyla Ellen DeGeneres'in programına katılan Madonna uzun süredir beklenen albümü hakkındaki soruları yanıtlarken eşcinsel gençlere uygulanan şiddetten de bahsetti ve bu konuyla yakından ilgilenmesinin sebebini açıkladı.

Şarkıcı zorbalık kaynaklı ergen intiharlarının artışı karşısında endişeli ve üzgün olduğunu söyleyen Madonna, "İntihar rahatsız edici bir şey. Gençlerin intihara teşebbüs etmesi daha da rahatsız edici ama bu kişilerin okulda ve yurtlarda gördüğü şiddetten dolayı intihar etmesi çok daha endişe verici." dedi.
"Eğer eşcinsellerin desteği olmasaydı bugünkü kariyerime sahip olamazdım." diyen süperstar kendinin de ergenken hiçbir gruba ait olmadığı için fiziksel şiddete mağruz kaldığını ama gay bale hocasının ona farklılığını kabullenmeyi öğreterek verdiği desteği anlattı.

Hocası sayesinde başka sanatçılarla tanıştığını, ilk kez bir gay kulübe gittiğini ve ilginç bir şekilde kendini o dünyaya ait hissederek farklı olmakta bir sorun olmadığını gördüğünü söyledi.
Şu an ergenliğini yaşayan kızıyla da farklı olan insanları yargılamamak gerektiği konusunda sıkça konuştuğunu ifade eden popstar gençlere eşcinsel diye eziyet etmenin siyahları linç etmekten ya da Hitler'in Yahudi düşmanlığından farklı olmadığının altını çizdi.
Yıldız isim yeni filmi WE'nin çekimleri bitir bitmez stüdyoya girerek yeni albümü için çalışmaya başlayacağının müjdesini de verdi.

 

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.