Muhafazakar eşcinsel Cemil Sultan okul açmış, hayırlara vesile olsun derken; yine ilgi çekici bir motto patlatmış, buyrunuz;

 

Ünlü modacı Cemil İpekçi, özel hayatından modaya kadar çok çarpıcı açıklamalarda bulundu...


ntvmsnbc

İSTANBUL - Vatan gazetesi yazarı Ayşe Aydın, ünlü modacı ile bir söyleşi gerçekleştirdi. İşte Aydın'ın kaleme aldıkları...
Bu satırları size Bodrum Cemil İpekçi Tasarım Merkezi’nden yazıyorum. Bu gece, kadınlara özel eğitmenler tarafından ücretsiz el işi, nakış, dikiş ve biçki kursları verilecek olan okulun açılışı var. Sanat Okulu sokağın duvarlarına resimler asıldı, avlu süslendi, kadınlar elleriyle açtıkları börekleri baklavaları büyük masalara dizdi, bir yandan da elişlerini sergilemek için tezgah açtı. Bu özel gün öncesinde Cemil İpekçi ile buluştum ve hem her telden konuştum hem de bugünü fotoğrafladım!

GAY OLMAMIN NEDENİ BU
- Kadınlar daha pratik ve yaratıcı değil mi?
Tabii. Doğurgan oldukları için hem duygusallar, hem de erkeklere göre çok daha hızlı düşünebiliyorlar. Ben hayranım kadınlara... Belki de gay olmamın nedeni bu. Tekrar dünyaya gelsem Rabbimden kadın olarak gelmeyi isterdim.
METRES OLUNCA ERKEKLERLE AŞK YAŞIYORSUN, KARISI OLUNCA DONUNU YIKIYORSUN
- Şimdi röportajın başında balıklama soracağım bu lafınızın üstüne... Kadın olabilirdiniz, niye olmadınız?
İnancıma karşı. Allah isteseydi, beni kadın yaratırdı. Ameliyat olanlara sözüm yok. Bu benim şahsi fikrim. Böyle doğmak ve böyle yaşamak benim kaderim. Eğer kadın olarak dünyaya gelseydim de, kimsenin karısı olmazdım, metresi olurdum. Erkekler sahip olduktan sonra, kadına hiçbir değer vermiyor. Kadınlar anaları oluyor. Ama metres olunca hem iki gün çok değerli oluyorsun, hem aşk yaşıyorsun, hem de donunu çorabını yıkamıyorsun.

Röpörtajın tamamı >>

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.