Oscarlı aktör George Clooney (50) kısa bir süre önce İtalyan sevgilisi Elisabetta Canalis'den (32) ayrılmış ve bu sürpriz gelişmenin ardından ünlü aktörün eşcinsel olduğuna dair iddialar gündeme gelmişti. Ünlü aktörü savunmak ise yakın dostu işadamı Manuele Malenotti'ye düştü. "George eşcinsel değil. Sadece evlenmek ve çocuk sahibi olmak istemiyor" açıklamasını yapan Malenotti, "Ayrılığın ardında farklı nedenler aramak çok anlamsız" şeklinde konuştu.HT2008 tarihli bir haber; GEORGE CLOONEY GAY Mİ?

’Hayır, ben gay’im, gay’im, gay’im’, inanlar inanmayanlara anlatacak, inanmayanlar da kısa sürede inanacak, ve herkesin kafası tümüyle karışacak

Hollywood’un efsanevi aktörlerinden, annelerimizin idolü Rock Hudson’ın yaşamı özellikle son bir kaç yıldır George Clooney’e yapıştırılmak isteniyor O ’ben gay değilim’ dedikçe, magazin ve gay siteleri üzerine gidiyor Sadece magazin dergileri yakışıklı aktörün üstüne gitse iyi, ünlü zengin işadamı Donald Trump Clooney’nin boyuna takmışken, başka bir arkadaşı Fabio da onu dövmeye kalkıyorClooney’de ne yapıyor, arkadaşını ısırıyor!
Nisan ayı Esquire dergisine kapak olan George Clooney, kendisiyle yapılan röportajda başına gelen tüm bu gariplikler hakkında içini dökmüş Donald Trump’ı hayatında bir kez gördüğünü ve o sırada oturuyor olduğunu, arkadaşı Fabio’nun inanılmaz iri bir adam olduğunu ve kendini savunabilmek için o sırada onu ısırmaktan başka çaresi kalmadığını anlatmış
Peki iyi hoş ama, yakışıklı aktörün gişesini kırmamak için Hollywood’un bilerek Clooney’nin ’gay olduğunu’ örtbas etmesi? Ve kendisini camialarına katabilmek için çırpınan onca gay sitesi?
Bütün bunlar çok fazla diyen Clooney, sonunda olayı şaka yoluyla kabullenmek zorunda kalır, ’hayır, ben gay’im

Evlen Benimle Corç.

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.