Günaydın'ın M.Ali Erbil'le yaptığı röpörtajdan;


Çok fazla kadın dostunuz var. Kadınlarla yakın arkadaş olmayı nasıl başarıyorsunuz?
Çocukluğumdan beri kadınlarla aram hep çok iyi olmuştur. Okul yıllarında da kız arkadaşlarım daha çoktu. Bütün erkekler beni kıskanır, arkamdan "Bu çocuk karışık" derlerdi. O zamanlar gay ya da biseksüel gibi kelimeler yoktu. Bana "Karışık" dediler. Gülüp geçtim tabii ki. Onların söylemesinden ne olacak. Bilmiyor musun, hâlâ benim için sanat camiasında Mehmet Ali Erbil gay diyenler var. Ben bunlara sadece gülüp geçiyorum.

Peki bu dedikodular yüzünden size önyargıyla bakan kadınlar oldu mu?
Vallahi kimseye zorla bir şey yapmadım. Kadınlar geldiği gibi gittiler (gülüyor). Hatta bazıları giderken "Biz bir şey duymuştuk ama Allah razı olsun senden. Tuttuğun altın olsun" diyenler oldu. Çok dualar aldım. Şaka bir yana kız arkadaşlarım benim yanımda çok eğlenirlerdi, hiç sıkılmazlardı.

M.Ali Erbil karışıkların(biseksüel) kadınlarla da birlikte olabildiğini bilmiyor mu? Hakkında bu kadar söylenti varken, gay jargonu(lubunca)nu bu kadar iyi biliyor ve tv'de kullanmaktan hiç çekinimiyorken; olsa olsa hala espiri yapmaya çalışıyor demekten başka birşey gelmiyor aklıma. Hep birlikte gülüyoruz Mali'ye.
M.Ali Erbil'in programındaki erkek konuğa sorduğu soru; ev arkadaşlarını kastederek" a mı p mi onlar ne ?"

Mali'nin internette dolaşan fotoşop'unu da koymadan edemedim. 
Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.