Amerikalı Greg Walker da kadın olmayı seçen erkeklerden olacak ama onu özel yapan şey 2.13 ‘lük boyuyla dünyanın en uzun transeksüeli olacak olması.

Greg Walker lise yıllarında uzun boyu ve sporcu kimliğiyle okulunda genç kızların gözdesi bir ögrenciydi. Üniversite’de basketbol bursu alan 2.13′lük dev basketbol yıldızı Greg, takımının yıldızı ve ponpon kızların sevgilisi olmasına rağmen sürekli farklı hissetiğini söylüyor.
20′li yaşlarının başlarında artık karşı koyamadığı feminen tarafının etkisiyle önce kadın elbiseleri giyen Greg, daha sonra tıbba başvurarak ösrojen iğneleriyle iyice kadınsı bir fiziğe ve görüntüye kavuşmuş. 25 yaşındaki Greg Walker adını Lindsey olarak değiştirtekten sonra geriye tek bir hamle kaldığını belirtiyor.
Burda GREG
Eski basketbolcu transeksüel oluyor !Burda Lindsey2 senedir resmi olarak dev bir kadın olarak yaşayan eski Greg yeni Lindsey cinsiyet değişimi operasyonu
Burda Lindsey
için hem maddi hem de manevi olarak kendini hazırlıyarak, kadın olmada son noktayı koymak istediğini açıkladı.
”Lisede akıllı, zeki ve popüler bir çocuktum, kızlarla çıkardım çünkü peşimden ayrılmazlardı, ama bu bende hep garip bir his uyandırırdı. Zamanla yalnızlaşmaya ve kendimde bir sorun olduğuna inanmaya başladım. 18 yaşıma girdiğimde bu durumu gizlice araştırmaya başladım. 21 yaşına kadar hislerimi gizleyerek ve yaratık olduğumu düşünerek yaşadım. 21′imde artık şişelerin dibini görüyordum. Alkol’de buldum aradığım sığınacak yeri.”
”Bursunu aldığım basketbolu da 21 yaşımda bıraktım ve kadın giysileri giyip kadın gibi hareket etmeye ve yaşamaya başladım, 2 sene önce adımı Lindsey olarak değiştirdim ve artık bir kadınım, sırada ameliyatım var.”

Haber Bağlantıları;
http://www.nationalturk.com/eski-basketbolcu-transeksuel-oluyor-93691

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.