Koleksiyonunun temelinde kalite ve dayanıklılık yer alıyor.
Çıkış koleksiyonu, erkekler için dokuz iç giyim modeli sunuyor ve bu da David Beckham ile H&M arasındaki uzun dönemli benzersiz işbirliğinin ürünlerini meydana getirecek. David’in kendi ekibi tarafından tasarlanan ve sadece H&M’de satılacak ürünler, slipleri, boxerları, atletleri, tişörtleri, pijamaları ve uzun paçalı iç giyimleri içeren yeni klasiklerin marka abartısı olmadan kesime, fonksiyona, rahatlığa ve tasarıma odaklı olması ile ön plana çıkıyor.
 
18 aylık araştırma ve geliştirme neticesinde koleksiyon 21. yüzyılda erkek iç giyiminde yeni standartlar koymayı hedefliyor. Bu çok özel koleksiyon, 2 Şubat 2012’den itibaren dünya çapında 1.800 H&M mağazasında ve online olarak satışa sunulacak.


“Ekiple çalışmak her zaman hayatımın temel bir parçasıydı ve bu yelpazeyi geliştirirken de bunun değişmediğini gördüm. Tasarım ekibimle müşterek olarak, ürünün sadece giyebileceğim değil adımı da gururla verebileceğim bir ürün olmasını sağlamak için dokunuş, kesim ve tasarımında zaman harcadık. Her zaman kendimi zorlamak istedim ve bu benim için çok değerli bir deneyimdi. Sonuçtan çok memnunum ve umarım H&M’in erkek müşterileri de benim kadar heyecanlanırlar”. David Beckham.Haber Bağlantıları;
http://dbcollaboration.hm.com

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.