hadiGAYri.Com Sosyal Paylaşım Sitesi Olma Yolunda
hadiGAYri yeni web sitesiyle, LGBT'nin sosyal ağı olacağa benziyor.

Lezbiyen, Gay, Biseksüel, Travesti ve Transeksüel Sosyal Paylaşım Ağı

2006 yılında HadiGAYri.com amacıyla birlikte İstanbul’da doğdu. Kimsesiz ve yalnız insanları gördüğünde ilk hayali insanları birleştirmek oldu. İnsanları tanıştırırken hepsinin tek tek dostu oldu. Daha da büyüdüğünde yeterli olmayacağını görünce alelacele işe koyuldu. ‘Gruplar’ bölümünü açarak, ilgi alanları birbirine yakın insanları kaynaştırdı, forumda kullanıcıların birbirini tanıması gerektiğini düşündü. Forumda sağlık, askerlik, politika, siyaset, güncel haber bölümüyle bilinçlenmeyi arttırmada yardımcı oldu. Sanat, sinema ve bilim konularında paylaşımlarda bulunulurken, felsefe bölümünde ise kullanıcılar, kendi düşüncelerini anlattılar.

HadiGAYri.com bunun yetmeyeceğini düşünerek arkadaş ekleme sistemi geldi. Kullanıcılar, arkadaşlarının duvarına yazı yazarak, önemli olayları kutlayan ilk kişi oldular! Hoşlandığın insanla sevgili olmaya başladığında, arkadaşlarına duyurmanın kolay bir yolu oldu HadiGAYri.com .

Güncel haberler ile bilgilendirdi, İngilizce, Almanca ve Türkçe dil seçeneğiyle, dünyada bir milyarı aşkın insana ulaşma imkânı verdi, radyoda eğlenceli programlarıyla ve müzik yayınları sundu. Her yönden, gaylere ulaşmaya çalışırken 3 Ekim 2009’da ve 9 Mart 2011’de Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı tarafından 2 kere kapatıldı. Demokrasiye aykırı olarak, çok üzücü bir kararla kapatılan HadiGAYri.com, demokrasi aracılığıyla tekrar yayın hayatına devam etti!

Karşılaştığı zorluklar karşısında pes etmektense, amaçlarını gerçekleştirmek için daha kararlı hale geldi!

Ve 2012 yılında HadiGAYri.com yenilenen yüzüyle, gönüllü arkadaşlarıyla beraber, kendini daha da geliştirerek, size daha iyi hizmet edebilmek için tüm eşcinsel bireylerini de arasına katarak LGBTT üyelerine hizmet ederken, arkadaşlık sitesinden Sosyal Paylaşım Ağına geçiş yaptı!

HadiGAYri.com sizlerin desteğiyle 200.000'in üzerinde üye sayısıyla günden güne daha da büyüyerek Avrupa'nın sayılı LGBTT sayfaları arasında yer almayı başardı.

HadiGAYri.com, sizlerle gökkuşağının renklerini çiziyor! 

Haber Bağlantıları; http://hadigayri.com

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.