Bu sene homofobik ve transfobik kişi ve kurumlar dışında direniş boyunca performanslarıyla göz dolduran, direnişi baltalamak, kara çalmak için ellerinden geleni ardına koymayan, "isyanfobik" kişi ve kurumları da kategoriye aldık ve ödül koyduk: Penguen! Hep beraber bu senenin Hormonlu Domateslerini ve Penguenlerini seçelim!

Yazar, Siyasetçi, Kurum, Dizi, Beynelmilel gibi kategorilere bu yıl Direnişe Direnenler, Ay Ne Diyeceğimi Bilemiyorum, Allah'a Havale Ediyorum ve "direnzeka" gibi kategoriler de eklendi. Necati Şaşmaz'dan Hülya Avşar'a, Melih Gökçek'ten Türkan Dağoğlu'na, Umutsuz Ev Kadınları dizisinden Rusya Devletine kadar en hormonlu domatesi ve en pengueni yine birlikte seçelim!

9. Hormonlu Domates ve Penguen Ödülleri, 21. İstanbul LGBT Onur Haftası kapsamında, 28 Haziran Cuma günü saat 21:00'da Garaj İstanbul'da başlayacak parti ile sahiplerini bulacak. Fehmi Dalsaldı'nın sunumu ile gerçekleşecek parti ücretsizdir ve tüm halkımız davetlidir.Haber/İlgi Bağlantıları; Lambdaistanbul

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.