İnstagram/@barrettpall
      Önceden model olan Barrett Pall sosyal medyanın gücünü keşfetmiş olacak ki, daha iyi bir alternatif bulmuş kendince. O şimdilerde yalnızca , Blogger, YouTuber, Kişisel Antrenör, Yaşam Koçu olarak tanımlıyor kendini.

İnstagram'da 250 Bin Youtube'da ise 23 Bin takipçisi var. Son videosunda ise dahil olduğu sektörde "gay" olmanın daha zor olduğundan yakınmış.

Pall mealen;
Çoğunlukla eşcinsel erkekler tarafından yönetilen bir sektörde "gay" olmak neden zor olsun ki diye düşünebilirsiniz. Fakat aslında bu sektörde gay bir model olmanın daha zor olduğunu öğrendim diyor.

2017 Nisan ayında, ünlü moda fotoğrafçıları Mario Testino ve Bruce Weber'le ilgili taciz iddialarına da değinen Pall, benim de bazı şeyleri paylaşmam gerekiyordu diye düşünmüş. Sektörde hala  çok fazla cinsel istismarın ve kabul edilemeyecek şeylerin yaşandığını söylüyor.

"Hayır" demenin daha çok sorun yarattığını ve daha zor olduğunu söyleyen Pall; bu bir zorunluluk gibi oluyor sen de gaysin onlar da ve sanki sırf bu yüzden kabul etmen, beğenmen,istemen gerekiyor.
Hayır dediğinde bu onları gerçekten reddedilmiş hissettiriyor.[youtube src="iOnBu8e_Hf0"/]

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.